Menu Close

Gydytojų darbo grafikai

Pacientų laukimo eilės pas gydytoją specialistą

Konsultacijų poliklinikos gydytojai specialistų gruodžio mėn. darbo grafikai

 

 Gydytojai Kab. Nr. Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis (pastabos)
KONSULTACIJŲ POLIKLINIKOS DARBO LAIKAS 07.00-19.00 07.00-19.00 07.00-19.00 07.00-19.00 07.00-19.00
PROCEDŪRINIS KABINETAS

(kraujo paėmimas)

 113 07.30-15.20 07.30-15.20 07.30-15.20 07.30-15.20 07.30-15.20
KASA 2 07.00-14.30 07.00-14.30 07.00-14.30 07.00-14.30 07.00-14.30
KARDIOLOGAI
D. Damkienė 95 08.00-11.00

12.00-14.00

08.00-11.00

12.00-14.00

08.00-11.00

12.00-14.00

08.00-11.00

12.00-14.00

NA 12 27 – 12 29
G. Sabeckienė 107 07.30-15.00 07.30-15.00 07.30-15.00
J. Laurišonienė 106 08.00-18.00 08.00-15.00
S. Šliažienė 107 15.00-18.00  14.30-15.30
D. Burbienė 106 07.30-14.00 07.30-14.00
D. Burbienė 07.30-13.00
M. Kundrotas 97 14.30-17.30
M. Kundrotas 106 14.30-18.00 14.30-18.00
O. Titova (gyd. iš Ukrainos) 99 09.00-16.00 08.00-14.00

(dirbs tik 5 ir 12 d.)

09.00-16.00 09.00-14.00  

Nedirbs 12 27

 

S. Balčiūtė 102 14.00-19.00 13.45-14.45

(instr.tyrimai)

14.00-18.00
NEUROLOGAI
V. Baliulevičienė 18 12.10-17.50 08.00-13.00 08.00-13.00 12.10-17.55 08.00-13.00
V. Prūsaitienė 18 07.20-12.00 13.00-17.00 07.20-12.00 A 12 18 – 12 29
J. Rimša 31 08.00-11.20  08.00-11.20 A 12 27
K. Juknelis 19 07.15-12.00 11.00-17.00 07.15-12.00 11.00-17.00 07.15-12.00 A 12 27 – 01 05
ENDOKRINOLOGAI
A. Baublys 29 07.30-11.00

13.30-17.00

07.30-12.00 07.30-14.30 07.30-14.30 07.30-14.30  

Nedirbs 28 d.

D.Ražanskaitė-Virbickienė 9/39 08.00-16.00 08.00-16.00

08.00-14.30

REUMATOLOGAI
D.Kačinskienė 108

07.30-18.00

07.30-17.30 A 12 18
GASTROENTEROLOGAI
R. Vencienė 109 08.00-16.00 08.00-16.00 13.10-16.00 08.00-16.00 L 12 04 – 12 13
A. Ališauskas 56 10.00-12.00
J.Mikailionytė-Baranauskienė 31

14.00-17.15 14.00-17.15

08.00-15.30

Nedirbs 12 22
G. Kuratczyk 31 11.20-13.20 A 12 18 – 01 05
PULMONOLOGAI
A. Kiziela 114 08.00-13.00 13.00-18.00  09.0-15.00 13.0-18.00 09.0-14.00
A. Strazdas 114 13.00-18.30 A  12 18 – 12 22
HEMATOLOGAI
R. Kariniauskienė

15

11.00-16.30 11.00-16.30 11.00-16.30 11.00-16.30  

A 12 27 – 01 05

 

FIZ. MED. IR REABILITACIJOS GYD.
J.Dimšienė 110 10.00-15.00 10.00-15.00 10.00-15.00 10.00-15.00 10.00-15.00 A 12 21 – 12 22
G. Šamanskienė 17 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00
V. Valinskienė 1 12.30-17.00 12.30-17.00 12.30-17.00 12.30-17.00 12.30-17.00 A12 27 – 12 29
N.Petralienė 17 14.00-18.00 14.00-18.00 14.00-18.00 14.00-18.00 14.00-18.00 L 12 11 -12 12
DERMATOVENEROLOGAI
S. Kilinskas 23 07.45-13.00 12.30-18.00 07.45-13.00 07.45-13.00 07.45-13.00 Nedirbs 1 d.
O. Kuratchyk 20 08.00-15.00 08.00-15.00 08.00-16.00 08.00-15,00 08.00-14.00 A 12 18 – 01 05
NEFROLOGĖ
A.Kantoravičienė 108  

 

 

 

09.00-16.30 (dirbs 8 ir 22 d.) Dirbs 8 ir 22 d.
I. Bučionienė 15 09.00-16.00
108 09.00-16.00 09.00-14.00 (nedirbs tik 14 d.) Nedirbs 14 d.
INFEKTOLOGAI
D. Navickienė 39 08.30-13.20 08.30-12.30 08.30-13.20 08.30-13.20 A 12 27 – 12 29
OTORINOLARINGOLOGAI
D. J. Račkauskienė 33 07.00-13.30 07.00-15.00 07.00-13.30 07.00-13.30 A 12 18 – 12 28
R. Janulynaitė 28 08.00-17.00 08.00-16.30 08.00-16.30

(nedirbs 13 ir 27 d.)

08.00-16.00 08.00-15.30 (nedirbs 8 d.) Nedirbs 8, 13, 27 d.
L.Bogdan 32 08.00-18.00

(dirbs tik 13 d.

A 12 27 – 12 29
L. Bogdan 32 08.00-14.00 14.30-18.30 13.00-18.00 A 12 27 – 12 29
G. Čiburaitė 32 14.30-17.30 (dirbs 5, 19 d.) 08.30-14.30 (dirbs6, 20 d.)
Ž. Pridotkas 32 08.00-12.45 08.00-12.45 A 12 15

A 12 27 – 12 29

OFTALMOLOGAI
V. Balandienė 25 07.30-13.10 12.00-17.40 07.30-13.10 12.00-17.40 07.30-13.10
J. Eidukevičienė 26 07.20-08.00

11.00-18.00

07.15-09.55 07.20-09.00 07.20-18.00

 

07.30-08.30 A 12 27 – 12 29
N. Mažeikienė 100 12.00-16.30 08.00-14.00 12.00-17.30  08.00-14.00 08.00-14.00 A iki 12 12
V. Mekionienė 26 12.00-18.00 12.00-18.00 11.30 – 17.00
S. Steponaitytė  24 08.30-15.00  

A 12 27 – 01 03

UROLOGAI
A. Ališauskas 13 12.00-17.00 12.00-17.00
M. Astraukas 9  12.40-17.40 12.40-17.40 A 12 27 – 01 05
A. Opolskis 9 08.00-16.00 Dirbs 1 ir 15 d.
KRAUJAGYSLIŲ CHIRURGAS
G. Vaitėnas 95

09.00-19.00

(dirbs 13 d.)

LIGA
A. Jakutis 9 09.00-19.00

(dirbs 1 ir 29 d.)

Dirbs 1 ir 29 d.
A.Pokštas 9/99 08.00 – 11.00 (dirbs 20 d.) 08.00 – 11.00 (dirbs 22 d.)
CHIRURGAI
M. Krakauskas 11 12.30-14.00
R. Kačinskas 13 09.30-11.00
J. Vaškevičius 13 08.00-09.30
R. Kvedaravičius 11 10.30-12.00
V. Špucis 13  10.20-12.00
S. Žukauskas 9 10.00-11.00
L. Misevičus 13 11.30-15.00
TRAUMATOLOGAI
A. Marcinkus 11 09.00-11.00 A 12 11 – 12 20
D. Velioniškis 11 08.00-10.00
R.Steponavičius 11 08.00-11.00 08.00-09.00 LIGA
V. Dumbliauskas 11 12.30-14.10
V. Leketas 11 11.00-12.30 11.00-12.30
I. Gudynaitė-Veselgienė 13 07.30-10.30 07.30-08.30
B. Bukavinienė 11 08.30-12.30 08.30-12.30 NA 12 28 – 12 29
N. Deimantavičius  11 12.30-17.30

 

12.30-17.30

 

 

M 12 28

A iki 12 12

Š. Barzdžius 13 08.00-11.40 A 12 27
AKUŠERIAI-GINEKOLOGAI
D. Gruodytė  101  13.00-17.00
A. Kunevičienė 101 13.00-18.00  13.00-17.00
B. Maciulevičienė  101  16.00-19.00 08.00-13.00 A iki 12 06
R. Morkūnaitė 101 10.00-13.00 12.00-19.00 A 12 12 – 12 15
E. Tiškus  101 13.00-16.00
A. Saliklis  101 08.00-12.00  08.00-12.00 A 12 27 – 01 09
ALERGOLOGAS
A. Dimšienė 20 14.00-19.00
G. Urbienė 39 09.00-15.30 Nedirbs 29 d.
SLAUGYTOJAS DIABETOLOGAS
G. Ravaitienė 36

16.00-17.00

 

V. Skipitienė 36 12.00-12.30 14.30-15.30 14.30-15.30
GYDOMASIS PEDIKIŪRAS
G. Ravaitienė 37 07.30-08.30

17.00-18.00

 

07.15-11.45

 

ECHOSKOPUOTOJAI
 S. Katkevičius 62 07.30-14.00 10.00-14.00
R. Vencienė 56 07.40-11.20 L 12 04 – 12 13
A. Ališauskas 56 12.30-14.30 08.00-14.00
S. Marcinkienė 55 07.40-13.00 10.20-14.40 07.40-12.40 07.40-15.20 10.20-11.40 A 12 11 – 12 20
G. Kuratczyk 62 08.20-11.40 A 12 18 – 01 05
S. Žemaitis 55 12.00-13.00 12.00-13.00
J.Mikelionytė-Baranauskienė 56 12.00-16.00
ENDOSKOPUOTOJAI
A. Ališauskas 57 07.30-14.30
A. Ališauskas 58 08.00-14.45
S. Katkevičius 57 07.30-14.20
S. Katkevičius 58 08.00 – 14.30 08.00 – 11.00
G. Kuratczyk 57 08.00-13.30 A 12 18 – 01 05
G. Kuratczyk 58 08.00 – 13.30 A 12 18 -01 05
J.Mikelionytė-Baranauskienė 57 07.30-13.30
KLINIKINIS FIZIOLOGAS
A. Laurišonis 40 11.00-13.00 11.00-13.00 11.00-13.00 11.00-13.00 11.00-13.00
RENTGENO KAB. 50 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00
 VAIKŲ KONSULTACIJŲ POLIKLINIKA
 ORTODONTAS-ODONTOLOGAS
Z. Sventickienė 5 08.00-16.45  08.00-14.30 A 12 27 – 01 05
VAIKŲ NEUROLOGĖ – SOC. PEDIATRĖ
D. Arlauskienė 3 07.30-08.15 07.30-08.15 07.30-08.15 07.30-08.15 07.30-08.15 A 12 19 -12 29
VAIKŲ PULMONOLOGAS
D. Dubauskienė 103 10.00-18.00
LOGOPEDAS
L. Šimkevičienė 2 13.30-18.00 07.30-12.30 13.30-18.00 07.30-12.30 Nedirbs 6 d.
VAIKŲ ALERGOLOGAS
A. Dimšienė 20 14.30-19.00
G. Urbienė 39 09.00-15.30 Nedirbs 29  d.
VAIKŲ KARDIOLOGAS
R. Jenčienė 104 11.00-14.40 11.00-14.40 11.00-14.40 11.00-14.40 11.00-14.40 A 12 05
VAIKŲ REUMATOLOGAS
R. Jenčienė  104 10.15-11.00 10.15-11.00 10.15-11.00 10.15-11.00 10.15-11.00 A 12 05
VAIKŲ LIGŲ GYD.
D. Kuzmickienė 103 13.00-14.00 09.00-10.00 12.00-13.00 09.00-10.00
VAIKŲ CHIRURGAI
J. Gramba 102 08.40-12.00

 

S. Žemaitis 102 08.00-10.00

(4 d.)

08.00-10.00

(12 d.)

08.00-10.00

(6, 20, 27 d.)

D. Vadlugienė 102 08.00-15.30 (dirbs tik 19 d.) 08.00-15.30

(Nedirbs 22 ir 29 d..)

Dirbs 1, 8, 15, 19 d.
VAIKŲ TRAUMATOLOGAI
S. Žemaitis 102

10.00-12.00

(4 d.)

10.00-12.00

(12d.)

10.00-12.00

(6, 20, 27 d.)

VAIKŲ ENDOKRINOLOGAS
I. Vičienė 103 10.00-12.00 A 12 27 – 12 29