Pacientų laukimo eilės pas gydytoją specialistą

Konsultacijų poliklinikos gydytojai specialistų liepos mėn. darbo grafikai

 

 Gydytojai Kab. Nr. Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis (pastabos)
KONSULTACIJŲ POLIKLINIKOS DARBO LAIKAS 07.00-19.00 07.00-19.00 07.00-19.00 07.00-19.00 07.00-19.00
PROCEDŪRINIS KABINETAS

(kraujo paėmimas)

 113 07.30-15.20 07.30-15.20 07.30-15.20 07.30-15.20 07.30-15.20
KARDIOLOGAI
D. Strazdienė 15 08.30-17.30
D. Damkienė 95 08.00-12.30 08.00-12.30 08.00-12.30 08.00-12.30  Ndirbs 09 28
G. Sabeckienė 107 08.00-15.00 08.00-15.00 08.00-15.00
J. Laurišonienė 106 09.00-18.00 08.00-15.00
S. Šliažienė 107 15.00-18.00  14.30-15.30
D. Burbienė 95 14.30-15.45 15.00-15.40
M. Kundrotas 106 14.30-18.00 14.30-18.00 14.30-18.00
NEUROLOGAI
V.Baliulevičienė 18 12.00-17.40 08.00-13.00 08.00-13.00 12.00-17.45 08.00-13.00
18 07.40-12.00 13.00-17.00 07.20-12.00
J. Rimša 31 08.00-11.20  08.00-11.20
K. Juknelis 19 11.00-17.00 07.50-12.00 11.00-17.00 07.50-12.00 07.50-12.00
ENDOKRINOLOGAI
A. Baublys 29 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00
Z. Vilkelienė-Navionienė 39 09.00-17.00 08.00-13.00 Nedirbs 09 01 – 09 30
D.Ražanskaitė-Virbickienė 9

08.30-14.30

 

REUMATOLOGAI
A. Petrulionienė 108 09.00-16.00

(dirbs 7 d.)

09.00-16.00

(dirbs 8 d.)

 

09.00-16.00

(dirbs 2, 9 d.)

 

09.00-16.00

(dirbs 3 d.)

 

09.00 – 16.00

(dirbs 11 d.)

GASTROENTEROLOGAI
R. Vencienė 109 08.00-16.20 08.00-16.20 09.30-16.00 08.00-16.20 11.40-14.30  

Nedirbs 09 21 – 09 25

A. Ališauskas 56 10.00-12.00 Nedirbs 09 15 – 09 28
G. Kuratczyk 31 11.20-13.20
J.Mikailionytė-Baranauskienė 31  16.00-19.00  13.30-17.30  08.30-14.00 Nedirbs 09 25
PULMONOLOGAI
A. Kiziela 114 08.00-13.00 13.00-18.00  09.0-15.00 13.0-18.00 09.0-14.00
A. Strazdas 114 13.30-17.00
HEMATOLOGAI
 R.Kariniauskienė 15  08.20-16.00  08.20-16.00 08.20-16.00
NEFROLOGAS
FIZ. MED. IR REABILITACIJOS GYD.
J.Dimšienė 110 10.30 – 14.00 10.30 – 15.00 10.30 – 15.00 10.30 – 15.00 10.30 – 14.00
E. Jaseliūnienė 17 11.30 – 15 7.30 – 12.00 11.30 – 15.00 13.00 – 15.00 7.30 – 11.00
D. Pečiulienė 17 07.00 – 11.30 12.00 – 17.00 07.00 – 11.30 07.30 – 13.00
G. Šamanskienė 110 09.30 – 10.30 09.30 – 10.30 09.30 – 10.30 09.30 – 10.30 09.30 – 10.30
DERMATOVENEROLOGAI
S. Kilinskas 23 08.00-13.30 12.30-18.00 08.00-13.30 08.00-13.30 08.00-13.30 Nedirbs 09 02 – 10 02
DIETOLOGĖ
K. Jasmontienė 15  

09.00-17.00

(dirbs 2 ir 23 d.)

 

INFEKTOLOGAI
D. Navickienė 20 09.00-12.40 09.00-12.40 09.00-12.40 09.00-12.40 09.00-12.40 Nedirbs 09 25 – 10 02
OTORINOLARINGOLOGAI
R. Sereika 32 08.00-14.30 16.00-19.00 Nedirbs 08 18 – 09 23
D.J. Račkauskienė 33 07.00-14.00 10.00-19.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00
R. Janulynaitė 28 09.00-16.30 09.00-16.30 09.00-18.00 09.00-16.30 09.00-14.00
L.Bogdan 32 12.00-18.00 15.00-18.00 12.00-18.00 08.00-15.00 08.00-15.00  

 

OFTALMOLOGAI
J.Eidukevičienė 26 07.30-14.30 07.30-14.30 07.30-12.00 07.30-16.30  

 

V. Balandienė 25 07.30-13.12 12.00-17.42 07.30-13.12 12.00-17.42 07.30-17.42
V. Kilius 24 07.00-18.00 07.00-19.00 Nedirbs iki 09 04
N. Mažeikienė 100 12.00-17.00 08.00-14.00 12.00-17.00  08.00-14.00 12.00-17.00 Nedirbs 08 31 – 09 04
N. Plepienė 100 08.00-12.00 14.30-19.00 08.00-12.00 14.00-17.00 08.00-11.30
N. Plepienė 24
V. Mekionienė 26 14.30-17.30 14.30-17.30 12.00-18.00 08.00-14.00
S. Steponaitytė  24 08.00-18.00 08.00-18.00
S. Marcinkienė 25 07.00-10.40 07.00-10.40 Nedirbs 09 17
UROLOGAI
A. Ališauskas 13 12.00-17.00 12.00-17.00 Nedirbs 09 01 – 09 14
M.Astraukas 9  12.00-17.00 12.00-17.00
KRAUJAGYSLIŲ CHIRURGAS
G.Vaitėnas 95 10.00-17.00

(dirbs 16 d.)

A. Jakutis 9 09.00-19.00

(dirbs 11, 25 d.)

CHIRURGAI
M. Krakauskas 13 12.30-14.10
R. Kačinskas 13 09.30-11.00
J. Vaškevičius 13 08.30-09.30
R. Kvedaravičius 11 10.30-12.00
V. Špucis 13  10.20-12.00
S.Žukauskas 13 12.00-14.30 Nedirbs 09 14 – 10 01
PLASTINĖS IR REKONSTRUKCINĖS CHIRURGIJOS GYDYTOJAS
I. Guogienė 31

14.30-19.00

dirbs 10 d.

TRAUMATOLOGAI
A. Marcinkus 11 09.00-11.00
D. Velioniškis 11 08.00-10.00
R. Steponavičius 11 08.00-11.00  08.10-09.00
V. Dumbliauskas 11 12.30-14.10
V. Leketas 11 11.00-12.30 11.00-12.30 Nedirbs 08 19 – 09 17
I. Gudynaitė-Veselgienė 13 08.30-11.30
B. Bukavinienė 11 08.30-12.30 08.00-12.30
B. Bukavinienė
N. Deimantavičius  11 12.30-17.00 12.30-17.00
Š. Barzdžius 13 08.00-11.40
V. Vengrauskas 13 14.30 – 18.40
AKUŠERIAI-GINEKOLOGAI
D.Gruodytė  99  13.00-15.00
A. Kunevičienė 99 13.00-18.00  13.00-17.00
B. Maciulevičienė  99  16.00-19.00 08.00-13.00
R. Morkūnaitė 99 10.00-13.00 12.00-19.30
E. Tiškus  99 13.00-16.00 Nedirbs 09 21 – 10 05
S.Kriugla 99 08.00-12.00
A. Saliklis  99 08.00-12.00 15.00-18.00  08.00-12.00
PSICHOTERAPEUTAS
I. Žilinskienė
TERAPEUTAS
E. Jaseliūnienė 96 07.30-08.00  07.30-08.00
SLAUGYTOJAS DIABETOLOGAS
G.Ravaitienė 36 16.00-16.30
V.Skipitienė 36 14.00-15.30 14.00-15.30 14.00-15.30
GYDOMASIS PEDIKIŪRAS
G.Ravaitienė 37 17.00-17.30 07.15-07.45 07.15-11.00
ECHOSKOPUOTOJAI
A. Krušinskas 56 13.00-16.00 07.40-16.00 Nedirbs 09 07 – 09 21
 S. Katkevičius 62 07.40-14.00 07.30-14.00 11.00-15.00 Nedirbs 08 31 – 09 11
R. Vencienė 56 07.40-11.40 Nedirbs 09 21 – 09 25
A. Ališauskas 56 08.20-14.00 Nedirbs 09 14 – 09 25
S. Marcinkienė 55 07.40-15.00 10.20-15.00 07.40-15.00 10.20-15.00 10.20-12.00
G.Kuratczyk 62 08.20-11.30
S.Žemaitis 55 12.00-13.00 12.00-13.00
J.Mikelionytė-Baranauskienė 56 15.00-18.00 Nedirbs 09 25
ENDOSKOPUOTOJAI
A. Ališauskas 57 07.00-14.00 Nedirbs 09 15 – 09 28
A. Krušinskas 57 07.30-14.20 Nedirbs 09 07 -09 21
S. Katkevičius 57 07.30-15.00 Nedirbs 09 31 – 09 11
G. Kuratczyk 57 08.30-14.00
J.Mikelionytė-Baranauskienė 57 10.00-13.00 Nedirbs 09 25
KLINIKINIS FIZIOLOGAS
A.Laurišonis 40 11.00-13.00 11.00-13.00 11.00-13.00 11.00-13.00 11.00-13.00
RENTGENO KAB. 50 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00
 VAIKŲ KONSULTACIJŲ POLIKLINIKA
 ORTODONTAS-ODONTOLOGAS
Z. Sventickienė 08.00-16.45  08.00-14.15
VAIKŲ PULMONOLOGAS
D. Dubauskienė 103 10.30-15.30 08.00-12.00 Nedirbs 09 08 – 09 10

Nedirbs 09 15

LOGOPEDAS
L. Šimkevičienė 101 15.45-18.00 07.45-10.00 15.00-18.00 07.45-10.00 07.45-10.00
VAIKŲ ALERGOLOGAS
A. Dimšienė 20 14.30-19.00
VAIKŲ KARDIOLOGAS
R. Jenčienė 104 11.00-15.00 11.00-15.00 11.00-15.00 11.00-15.00 11.00-15.00
VAIKŲ REUMATOLOGAS
R. Jenčienė  104 10.15-11.00 10.15-11.00 10.15-11.00 10.15-11.00 10.15-11.00
VAIKŲ LIGŲ GYD.
D. Kuzmickienė 103 13.0014.00 09.00-10.00 12.00-13.00 09.00-10.00 Nedirbs 09 08 – 09 25
VAIKŲ CHIRURGAI
M. Balkelienė 102 08.40-12.30 Nedirbs 08 17 – 09 23
J. Gramba 102 08.40-12.30
S. Žemaitis 102 08.00-10.00 08.00-10.00 Nedirbs 09 21 – 09 30
D.Vadlugienė 102 09.00-13.00
VAIKŲ TRAUMATOLOGAI
S. Žemaitis 102 10.00-12.00 10.00-12.00 Nedirbs 09 21 – 09 30
VAIKŲ ENDOKRINOLOGAS
Z.L. Krova  103 10.00-17.00

(dirbs 18, 25 d.)