Konsultacijų poliklinikos gydytojų darbo grafikai







Pacientų laukimo eilės pas gydytoją specialistą







Konsultacijų poliklinikos gydytojų specialistų

 

Darbo grafikas ( 2015 m. rugsėjo mėn. )







 Gydytojai Kab. Nr. Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis (pastabos)
KARDIOLOGAI              
D. Strazdienė 15 08.30-18.00          
D. Damkienė 95 14.00-20.00 09.00-16.00   09.00-16.00 09.00-16.00 Komandiruotė
08 31 - 09 03
G. Sabeckienė 27 08.00-15.00 08.00-15.00 08.00-12.00 08.00-15.00   A 08 31 - 09 03
J. Laurišonienė 105 08.00-14.00 08.00-15.30 08.00-14.30 08.00-13.30 08.00-13.00   
S. Šliažienė 105     15.00-17.00     A iki 09 11
D. Burbienė 27 14.30-15.54 15.00-15.54        
M. Kundrotas 61     14.30-18.30 14.30-18.00    
  105         14.30-17.00  
NEUROLOGAI              
V. Baliulevičienė 29 12.00-17.40 08.00-13.00 08.00-13.00 12.00-17.45 08.00-13.00 A 09 23 - 09 25 
V. Prūsaitienė 29 07.30-12.00   13.00-17.40 07.30-12.00    
J. Rimša 31 08.00-11.30    08.00-11.30     A iki 09 01 
K. Juknelis 19 08.00-11.30 11.00-17.00 08.00-11.30 11.00-17.00 09.00-12.00  
SKAUSMO GYDYMO POSKYRIO ANESTEZIOLOGAI              
D. Kačiurin       16.45-18.00     Nedirbs 16 d.
A 09 21 - 10 02
Ž. Deimantavičienė   14.00-16.00         Dirbs 7, 14 d.
ENDOKRINOLOGAI              
A. Baublys 36 12.30-14.07 09.00-10.30 09.00-10.30 09.00-10.30 09.00-10.30 A 09 14 - 09 18 
M. Francaitė-Daugėlienė 32 09.00-17.00        09.00-15.00 Dirbs
7,14,18,21,18 d.
R. Gruodytė 39 09.00-15.00 09.00-15.00 09.00-14.00 09.00-15.00 09.00-14.00 Nedarbingumas
Z. Vilkelienė-Navionienė 27         09.00-17.00 A 09 14 - 10 19
REUMATOLOGAI              
V. Lietuvininkienė 38 09.00-17.00 08.00-14.30 08.00-14.30 08.00-14.30 07.30-14.00  
D. Baublienė 36   14.00-17.40 14.00-16.40 14.00-16.00   Nedirbs 30 d.
GASTROENTEROLOGAI              
R. Vencienė 28 08.00-13.00 08.00-10.30 09.30-12.30 08.00-15.00 08.00-13.00 A 08 31 - 09 16
A. Ališauskas 61   10.00-12.00       A iki 09 08
H. Kuratchyk 31       14.40-16.00    
PULMONOLOGAI              
A. Kiziela 9 08.00-13.30 14.00-18.40  09.00-15.00 14.00-18.00 09.00-14.00  
A. Strazdas 9 13.30-16.00          
HEMATOLOGAI              
R. Kariniauskienė 15   08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00  
V. Baltrėnienė 31    16.30-20.00       Dirbs 15,29 d.
E. Simaškienė 31 15.00-20.00         Dirbs 7 d.
FIZ. MED. IR REABILITACIJOS GYD.              
V. Valinskienė 1 12.00-15.30 12.00-15.30 12.00-15.30 12.00-15.30 12.00-15.30   
J. Dimšienė 10 15.00-19.00 07.00-17.40 12.00-18.30 07.00-15.00 07.00-15.00  
E. Jaseliūnienė 10 07.00-14.00   07.00-12.00 15.00-18.00   A iki 08 14 
E. Jaseliūnienė 96         07.00-11.00 A iki 08 14
D. Pečiulienė 96 07.00-11.30 12.00-17.00 07.00-11.30 09.30-14.00   A iki 09 17
G. Šamanskienė 2     09.00-11.30      
DERMATOVENEROLOGAI              
R. N. Steponavičius 20 12.30-16.30 09.30-13.00   12.30-16.30 09.30-13.00  
S. Kilinskas 23 07.30-13.00 12.30-17.50 12.30-17.50 07.30-13.00 07.30-13.00 A iki 09 25
INFEKTOLOGAI              
D. Navickienė 20 23 13.00-16.40 13.00-16.40 13.00-16.40 13.00-16.40 13.00-16.40  
OTORINOLARINGOLOAGAI              
R. Sereika 32   08.00-14.30   16.00-19.00   A 09 15 - 10 20 
D.J. Račkauskienė 33 07.00-13.20 10.00-18.30 07.00-13.20 07.00-13.20 07.00-13.20  
R. Janulynaitė 97 09.00-17.30 09.00-17.00 09.00-18.30 09.00-17.00 09.00-14.30 A 09 21 - 10 02
R. Kamaitytė 32 10.00-20.00 15.00-20.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-14.00  
OFTALMOLOGAI              
J. Eidukevičienė  26 08.10-14.30 08.10-13.20 08.10-14.30 08.10-14.30  13.00-15.40 A 09 21 - 09 22
Nedirbs 18,24,25 d.
V. Balandienė 25 07.30-13.12 12.00-17.42 07.30-13.12 12.00-17.42 07.30-13.12 A 09 14 - 09 21
V. Kilius 24   07.00-14.00   07.00-19.30    
N. Mažeikienė 100 12.00-19.00 07.00-14.00 12.00-19.00  07.00-14.00 07.00-14.00 A 09 07 - 09 18
N. Plepienė 100 07.00-12.00 14.00-19.30 07.00-12.00 14.00-19.30   A 09 03 - 09 07
N. Plepienė 24         07.00-14.30 A 09 03 - 09 03
V. Mekionienė 26 14.30-18.00 14.30-18.00 14.30-19.30 14.30-17.00 08.00-12.00 Nedirbs 25 d. 
V. Neverauskas 25 13.30-18.50   13.30-18.50   14.00-18.00 Nedirbs
16,23 d.
A iki 09 04
S. Steponaitytė  24 09.00-19.00   09.00-17.00     A 09 21 - 10 01
S. Marcinkienė 25   07.00-10.30   07.00-10.30    
UROLOGAI              
V. Gudukas 13     07.00-16.00 07.00-16.00 07.00-16.00  
A. Ališauskas 13 12.00-16.50          
T. Simaška 55 15.00-20.00         Dirbs 7, 21 d.
Ž. Gudžinskas 55   15.30-18.30        
NEFROLOGAS              
A. Janavičienė 32   09.00-13.00       A 09 01 - 09 08
KRAUJAGYSLIŲ CHIRURGAS              
S. Sudikas 103       13.30-19.30   Dirbs 10 d.
A. Jakutis 102         09.30-16.30 Dirbs 4, 25 d.
CHIRURGAI              
M. Krakauskas 11     12.30-14.00     A iki 09 09 
R. Kačinskas 11         12.00-14.00 A 09 22 - 10 03
J. Vaškevičius 11         10.00-12.00 A 09 07 - 09 18 
R. Kvedaravičius 11   11.00-12.40       Nedarbingumas iki 09 04
V. Stankevičius 11       09.00-11.30   Nedirba I-ą mėn. ketvirtadienį
A iki 09 14
V. Špucis 13  09.00-11.00         A 09 28 - 10 09
PLASTINĖS IR REKONSTRUKCINĖS CHIRURGIJOS GYDYTOJAS              
I. Guogienė 11       09.00-12.00   Dirbs 10 d.
TRAUMATOLOGAI              
A. Marcinkus 11     09.00-11.00      
D. Velioniškis 11   07.00-11.00        
A. Čebatorius 11 07.00-09.00      07.20-09.00    
R. Steponavičius 11 08.00-10.40    08.00-09.00      
V. Dumbliauskas 11 12.30-14.00          
V. Leketas 11 11.00-12.20   11.00-12.20      
I. Gudynaitė-Veselgienė 13   09.00-12.00        Nedirbs 1 d.
B. Bukavinienė 11         08.00-10.00  
B. Bukavinienė  13   12.00-14.30        
N. Deimantavičius  11   13.00-17.20   11.00-18.00     
Š. Barzdžius 11 14.30-19.00   14.30-19.00      
AKUŠERIAI-GINEKOLOGAI              
S. Tarutienė  MK       08.00-13.00   A iki 09 17
A. Kunevičienė  MK     13.00-18.00   08.00-12.00  
S. Kriugla  MK   11.00-14.00        
B. Maciulevičienė  MK     08.00-13.00     A iki 09 06 
R. Morkūnaitė  MK         12.00-17.00 A 09 11 - 09 18
E. Tiškus  MK 13.00-17.00         A 09 07 - 09 13 
A. Saliklis  MK 08.00-12.20 13.20-18.00   13.20-18.00   A 09 10 - 09 15
PSICHOTERAPEUTAS              
I. Žilinskienė       15.30-17.30 08.00-10.10   A 09 14 - 10 08
TERAPEUTAS              
E. Jaseliūnienė 96          12.00-12.30  
R. Vencienė 29     08.00-09.30     A 08 31 - 09 16
ECHOSKOPUOTOJAI              
V. Pauliukevičiūtė 55   08.00-10.00   08.00-10.00   A iki 09 25
  61   13.00-17.00       A iki 09 25 
A. Krušinskas 56 11.00-13.20 07.10-11.00 13.30-18.00 07.10-10.30 11.30-13.50  
  62     08.00-10.00      
S. Katkevičius 44         11.05-11.45  
  62 13.00-14.00 12.50-13.50 12.35-13.40 12.50-13.50 09.00-10.00  
R. Vencienė 56 14.20-18.00 11.00-14.40  13.30-14.00     A 08 31 - 09 16 
A. Ališauskas 56 07.50-10.30 15.10-17.50 07.50-10.30 11.50-14.10 07.50-10.30 A iki 09 11 
S. Marcinkienė 55 09.00-15.20 11.00-15.00 10.00-11.40 10.30-13.20 07.30-14.40  
  44 12.00-13.00       09.30-11.00  
KARDIOECHOSKOPUOTOJAI              
S. Katkevičius 62 12.10-13.10 12.10-12.50 12.10-12.40 12.10-12.50 10.30-11.00  
J. Laurišonienė 105 14.00-14.30          
M. Kundrotas 61         17.00-19.00  11.00-14.00
S. Marcinkienė 55 07.00-09.00   07.00-09.00 13.40-15.20 11.00-13.00  
ENDOSKOPUOTOJAI              
A. Ališauskas 57 11.30-15.30 07.30-10.00   07.30-10.10 11.30-14.10 A iki 09 11 
A. Krušinskas 57 07.10-10.00 11.00-12.30 11.00-12.30   07.10-10.00  
S. Katkevičius 58 07.00-08.20 07.00-08.00 07.00-08.00 07.00-08.00 07.00-08.00  
H. Kurachyk 57     07.40-10.00 10.30-11.00 10.00-12.00  
  58   10.30-12.00        
RENTGENO KAB. 50 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00  
KT
(kompiuterinė tomografija)
             
A. Monkevič 46     08.00-18.00      
R. Žilinskienė 46 08.00-18.00     08.00-13.00    
D. Pauliukevičiūtė 46       13.00-18.00 08.00-18.00 A iki 09 25 
O. Sinkevičiūtė 46   08.00-18.00       A iki 09 04 
MRT
(magnetinio rezonanso tomografija)
             
R. Baltagalvienė 50B 08.00-14.00 14.00-18.00     14.00-18.00 A iki 09 07 
E. Monastyreckienė 50B     08.00-17.00 08.00-17.00    
A. Jankauskas 50B     17.00-20.00 17.00-20.00    
A. Monkevič 50B   08.00-14.00     08.00-14.00  
D. Pauliukevičiūtė 50B 18.00-20.00 18.00-20.00       A iki 09 25 
O. Sinkevičiūtė 50B 14.00-18.00         A iki 09 04
 VAIKŲ KONSULTACIJŲ POLIKLINIKA              
 ORTODONTAS-ODONTOLOGAS              
 R. Urbonavičienė          10.00-16.00  10.00-16.00 A iki 09 08
Dirbs 10,11,
17,24,25d. 
Z. Sventickienė     08.00-17.00  08.00-16.00     A iki 09 08
VAIKŲ PULMONOLOGAS              
D. Dubauskienė 103   12.00-17.00   08.00-12.00    
LOGOPEDAS              
L. Šimkevičienė 2 15.45-18.00 07.45-10.00 15.00-18.00 07.45-10.00 07.45-10.00 A iki 09 07 
VAIKŲ ALERGOLOGAS              
A. Dimšienė 103     15.30-18.30      
VAIKŲ KARDIOLOGAS              
R. Jenčienė 104 11.15-17.30  9.45-10.30 09.00-12.00 10.45-12.45

13.45-17.30
10.20-12.15  
VAIKŲ REUMATOLOGAS              
R. Jenčienė  104 10.30-11.15  09.00-09.45 12.00-12.45  10.00-10.45 12.15-13.00  
DERMATOLOGAS              
A. Prichožaj 96 12.00-16.40   12.00-16.40      
VAIKŲ NEUROLOGAS              
D. Arlauskienė  101 09.00-15.00 10.00-15.00 09.00-14.00 10.00-16.00 09.00-12.00  
VAIKŲ LIGŲ GYD.              
D. Kuzmickienė 103 11.00-11.45 09.00-09.40 08.30-09.10 12.00-12.40 09.00-09.40  
D. Stankevičienė  103 09.30-11.30          
VAIKŲ CHIRURGAI              
M. Balkelienė 102   08.30-12.00   12.00-16.45    
J. Gramba 102   12.00-16.40   08.00-12.00   A iki 09 11
A 09 21 - 09 24
N. Savickas 102 12.00-15.30   12.00-15.30      
S. Žemaitis 102 08.00-10.00   08.00-10.00      
VAIKŲ TRAUMATOLOGAI              
S. Žemaitis 102 10.00-12.00   10.00-12.00      
VAIKŲ ENDOKRINOLOGAS              
Z.L. Krova           10.00-20.00 Dirbs 18,25 d. 












































































































Konsultacijų poliklinika

.
.