Konsultacijų poliklinikos gydytojų darbo grafikai




Pacientų laukimo eilės pas gydytoją specialistą



Konsultacijų poliklinikos gydytojų specialistų
 
Darbo grafikas ( 2014 rugsėjo mėn. )




 Gydytojai Kab. Nr. Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis (pastabos)
KARDIOLOGAI              
D. Strazdienė 32 08.30-18.00          
D. Damkienė 95 14.00-20.00 09.00-16.00   09.00-16.00 09.00-16.00  
G. Sabeckienė 27 08.00-15.00 08.00-15.00 08.00-12.00 08.00-15.00   A 09 01 - 09 05 
J. Laurišonienė 105 08.00-14.00 08.00-15.30 08.00-14.30 08.00-13.30 08.00-13.00   
S. Šliažienė 105     15.00-17.00      
D. Burbienė 27 14.30-15.54 15.00-15.54        
 A. Cikanavičius 15    10.00-17.00  09.00-17.00  09.00-17.00  09.00-17.00  
S. Lipovienė 15 08.20-17.00         Dirbs 1,8,22 d.
S. Lipovienė 9   08.00-14.00       Dirbs 2,9,23 d.
NEUROLOGAI              
V. Baliulevičienė 18 12.00-17.40 08.00-13.00 08.00-13.00 12.00-17.45 08.00-13.00  
V. Prūsaitienė 18 07.30-12.00   13.00-17.40 07.30-12.00    
J. Rimša 31 08.00-11.30    08.00-11.30     A iki 09 09 
K. Juknelis 19 08.00-11.30 11.00-17.00 08.00-11.30 11.00-17.00 09.00-12.00  
SKAUSMO GYDYMO POSKYRIO ANESTEZIOLOGAI              
D. Kačiūrin       16.45-18.00      
ENDOKRINOLOGAI              
A. Baublys 36 12.30-14.07 09.00-10.30 09.00-10.30 09.00-10.30 09.00-10.30  
R. Grinkevičienė 32       14.00-20.00    
D. Ražanskaitė-Virbickienė 19 12.00-17.00         A iki 09 01 
D. Ražanskaitė-Virbickienė  36 09.00-12.00         A iki 09 01
R. Gruodytė 39 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-13.00 08.00-14.00 08.00-13.00 A 09 01 - 09 05 
REUMATOLOGAI              
V. Lietuvininkienė 38 09.00-17.00 08.00-14.30 08.00-14.30 08.00-14.30 07.30-14.00 A 09 25 - 10 03
D. Baublienė 36   14.00-17.00 14.00-18.40 14.00-16.00    
GASTROENTEROLOGAI              
R. Vencienė 28 08.00-13.00 08.00-10.30 08.00-12.30 08.00-15.00 08.00-13.00 A iki 09 05
A. Ališauskas 61   10.00-12.00       A 09 16 - 09 23 
H. Kuratchyk 31       14.40-17.00   A iki 09 04
PULMONOLOGAI              
A. Kiziela 9 08.00-13.30 14.00-18.40  09.00-15.00 14.00-18.00 09.00-14.00 A 09 08 - 09 10
A. Strazdas 9 13.30-16.00          
HEMATOLOGAI              
V. Baltrėnienė 31 16.30-20.00       16.30-20.00 Dirbs 22 d.
E. Simaškienė 31   14.00-19.00       Dirbs 16 d.
E. Simaškienė 27       16.00-20.00   Dirbs 25 d.
FIZ. MED. IR REABILITACIJOS GYD.              
J. Dimšienė 10 10.50-16.40 10.50-16.40 10.50-16.40 11.00-13.45 11.00-13.45  
E. Jaseliūnienė 10 07.30-10.40 07.30-10.40  07.30-10.40 11.00-12.50 11.00-13.30  
D. Pečiulienė 96 07.30-10.40 11.30-14.30  07.30-11.00 14.00-17.30 07.30-11.00  
DERMATOVENEROLOGAI              
R. N. Steponavičius 20 12.00-16.00 09.30-13.00   12.00-16.00 09.30-13.00 A iki 09 05 
S. Kilinskas 23 07.30-13.00 12.30-17.50 12.30-17.50 07.30-13.00 07.30-13.00 A 09 15 - 09 26 
INFEKTOLOGAI              
D. Navickienė 20 23 13.00-16.40 13.00-16.40 13.00-16.40 13.00-16.40 13.00-16.40  
OTORINOLARINGOLOAGAI              
R. Sereika 97 16.00-19.00     16.00-19.00   A 09 01 - 10 06 
R. Sereika 32   08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00   A 09 01 - 10 06
D.J. Račkauskienė 33 07.00-13.20 10.00-18.30 07.00-13.20 07.00-13.20 07.00-13.20  
R. Janulynaitė 97 09.30-17.00 09.30-17.00 09.30-18.30 09.30-17.00 09.30-14.30  
K. Kaminskaitė 32         09.00-18.30  
OFTALMOLOGAI              
J. Eidukevičienė  26 08.10-14.30 08.10-14.30 08.10-14.30 08.10-14.30  13.00-15.40 Nedirbs 5 d.
V. Balandienė 25 07.30-13.12 12.00-17.42 07.30-13.12 12.00-17.42 07.30-13.12 A 09 08 - 09 19
Nedirbs 5 d. 
V. Kilius 24   07.00-14.00   07.00-19.00    
N. Mažeikienė 100 12.00-19.00 07.00-14.00 12.00-19.00  07.00-14.00 07.00-14.00 A 09 01 - 09 05 
N. Plepienė 100 07.00-12.00 14.00-19.30 07.00-12.00 14.00-19.30    
N. Plepienė 24         07.00-14.30  
V. Mekionienė 26 14.30-18.00 14.30-18.00 14.30-18.00 14.30-18.00 07.00-12.00 Nedirbs 5 d. 
V. Neverauskas 25 13.30-18.50   13.30-18.50   14.00-18.00 Nedirbs 29 d.
A 09 08 - 09 19
S. Steponaitytė  24 09.00-19.00   09.00-17.00     A 09 04
Nedirbs 15,17 d.
S. Marcinkienė 25   07.00-10.30   07.00-10.30    
UROLOGAI              
V. Gudukas 13     07.00-16.00 07.00-16.00 07.00-16.00 Nedirbs 08 01
A. Ališauskas 13 12.00-16.50         A 09 29 - 10 10
T. Simaška 13   14.00-19.00   16.00-20.00   Dirbs 16,25 d.
Ž. Gudžinskas 55   15.30-18.30       A 09 16
NEFROLOGAS              
A. Janavičienė 32   09.00-13.00       A 09 02 - 09 09
KRAUJAGYSLIŲ CHIRURGAS              
S. Sudikas 103       13.00-19.30   Dirbs 11,25 d.
CHIRURGAI              
M. Krakauskas 11     12.30-14.00      
R. Kačinskas 11         12.00-14.00 A iki 09 08
J. Vaškevičius 11         10.00-12.00 A 09 08 - 10 01
R. Kvedaravičius 11   11.00-12.40        
V. Stankevičius 11       09.00-11.30   Nedirbs 4 d. 
V. Špucis 13  09.00-11.00          
PLASTINĖS IR REKONSTRUKCINĖS CHIRURGIJOS GYDYTOJAS              
I. Guogienė 11       09.00-12.00   Dirbs 4 d.
TRAUMATOLOGAI              
A. Marcinkus 11     09.00-11.00      
D. Velioniškis 11   07.00-11.00       A 09 15 - 09 19
A. Čebatorius 11 07.00-09.00      07.20-09.00    
R. Steponavičius 11 08.00-10.40    08.00-09.00      
V. Dumbliauskas 11 12.30-14.00          
V. Leketas 11 11.00-12.20   11.00-12.20      
I. Gudynaitė-Veselgienė 13
 
09.00-12.00         
B. Bukavinienė  13   13.00-14.30     08.00-10.00  
N. Deimantavičius  11   13.00-17.20   11.00-18.00    A 09 01 - 09 15
AKUŠERIAI-GINEKOLOGAI              
S. Tarutienė  MK       08.00-13.00   A iki 09 12
A. Kunevičienė  MK     13.00-18.00   08.00-12.00  
S. Kriugla  MK   11.00-14.00        
B. Maciulevičienė  MK     08.00-13.00     A 09 15 - 09 22 
R. Morkūnaitė  MK         12.00-17.00 A 09 29 - 10 17
E. Tiškus  MK 13.00-17.00         A 09 08 - 09 12
A. Saliklis  MK 08.00-12.20 13.20-18.00   13.20-18.00    
PSICHOTERAPEUTAS              
I. Žilinskienė   16.00-17.00   15.30-17.30 08.00-10.10    
TERAPEUTAS              
E. Jaseliūnienė 10 11.00-11.30          
ECHOSKOPUOTOJAI              
V. Pauliukevičiūtė 56           08.00-14.00
A. Krušinskas 55 10.20-13.20 07.10-10.10 15.10-16.50 07.10-10.10 12.00-13.45  
S. Katkevičius 55 13.00-13.40 12.50-13.20 12.30-12.40 12.50-13.20 09.30-10.10  
R. Vencienė 56 14.20-16.40 12.00-13.40  13.00-13.20      
A. Ališauskas 55 08.10-10.00 15.10-17.30 08.10-10.10 11.50-13.50 08.10-10.10  
S. Marcinkienė 55 09.00-14.40 08.00-15.40   08.00-13.20 07.30-16.40  
A. Monkevič 56   12.00-17.00   14.00-17.00    
KARDIOECHOSKOPUOTOJAI              
S. Katkevičius 62 12.30-12.50 12.10-12.40 12.10-12.20 12.10-12.40 10.20-12.40  
J. Laurišonienė 62     14.00-14.30      
M. Kundrotas 62   17.10-18.30  08.10-09.30   07.10-08.10  
S. Marcinkienė 62 07.00-08.40
14.00-15.40
07.00-07.40   07.00-07.40
13.40-15.40
11.00-12.40  
ENDOSKOPUOTOJAI              
A. Ališauskas 57 11.30-12.50 07.50-08.50   07.50-08.50 11.30-12.50  
A. Krušinskas 57 07.10-09.50 10.30-12.10 11.15-13.15 11.00-13.00 07.10-09.40  
S. Katkevičius 58 07.00-08.30 07.00-08.30 07.00-08.30 07.00-08.30 07.00-08.30  
H. Kurachyk 57 12.10-14.30 12.30-15.00 07.10-14.00 13.10-14.40 10.10-11.00  
RENTGENO KAB. 50 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00  
 VAIKŲ KONSULTACIJŲ POLIKLINIKA              
 ORTODONTAS-ODONTOLOGAS              
 R. Urbonavičienė          10.00-16.00  10.00-16.00 Dirbs 4,5,11,12,
25,26 d.
 
Z. Sventickienė     08.00-17.00  08.00-16.00      
VAIKŲ PULMONOLOGAS              
D. Dubauskienė 103   11.00-16.20   08.00-11.40   A 09 09 - 09 18
LOGOPEDAS              
L. Šimkevičienė 2 12.00-15.30 08.00-11.30 18.00-11.30 08.00-11.30   A iki 09 08
VAIKŲ ALERGOLOGAS              
A. Dimšienė 103     15.30-18.30      
VAIKŲ KARDIOLOGAS              
R. Jenčienė 104 11.15-17.30  9.45-10.30 09.00-12.00 10.45-12.45
13.45-17.30
10.20-12.15  
VAIKŲ REUMATOLOGAS              
R. Jenčienė  104 10.30-11.15  09.00-09.45 12.00-12.45  10.00-10.45 12.15-13.00  
DERMATOLOGAS              
A. Prichožaj 96 12.00-16.40   12.00-16.40      
VAIKŲ NEUROLOGAS              
D. Arlauskienė  101 09.00-15.00 10.00-15.00 09.00-14.00 10.00-16.00 09.00-12.00  
VAIKŲ LIGŲ GYD.              
D. Kuzmickienė 103 11.00-11.45 09.00-09.40 08.30-09.10 12.00-12.40 09.00-09.40 A 09 08 - 09 19
D. Stankevičienė  103 09.30-11.30          
VAIKŲ CHIRURGAI              
M. Balkelienė 102   08.30-12.00   12.00-16.45    
J. Gramba 102   12.00-16.40   08.00-12.00   A 09 16 - 09 25 
N. Savickas 102 12.00-15.30   12.00-15.30      
S. Žemaitis 102 08.00-10.00   08.00-10.00      
VAIKŲ TRAUMATOLOGAI              
S. Žemaitis 102 10.00-12.00   10.00-12.00      
VAIKŲ ENDOKRINOLOGAS              
Z.L. Krova           10.00-20.00 A 09 01 - 09 12
Dirbs 19 d.























































Konsultacijų poliklinika

.
.