Pacientų laukimo eilės pas gydytoją specialistą

Konsultacijų poliklinikos gydytojų specialistų

Darbo grafikas ( 2019 m. rugsėjo mėn. )

 Gydytojai Kab. Nr. Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis (pastabos)
KONSULTACIJŲ POLIKLINIKOS DARBO LAIKAS 07.00-19.00 07.00-19.00 07.00-19.00 07.00-19.00 07.00-19.00
PROCEDŪRINIS KABINETAS

(kraujo paėmimas)

 113 07.30-15.20 07.30-15.20 07.30-15.20 07.30-15.20 07.30-15.20
KARDIOLOGAI
D. Strazdienė 99 08.30-17.30 A 09 09 – 09 10
D. Damkienė 95 14.00-18.00 09.00-14.00 09.00-14.00 09.00-14.00 A 09 16 – 09 30
G. Sabeckienė 107 08.00-15.00 08.00-15.30 08.00-15.00 08.00-15.30
J. Laurišonienė 106 08.00-12.30 08.00-13.00 08.00-13.00 08.00-12.30
S. Šliažienė 107 15.00-16.30  14.30-15.30
D. Burbienė 107 14.30-15.45 15.00-15.40 A 09 02 – 09 30
M. Kundrotas 106 14.30-18.30 14.30-18.30 14.30-17.30
NEUROLOGAI
V.Baliulevičienė 18 12.00-17.40 08.00-13.00 08.00-13.00 12.00-17.45 08.00-13.00
V. Prūsaitienė 18 07.40-12.00 13.00-17.00 07.40-12.00
J. Rimša 31 08.00-11.20  08.00-11.20
K. Juknelis 19 08.00-11.20 11.00-17.00 08.00-11.20 11.00-17.00 09.00-12.00
ENDOKRINOLOGAI
A. Baublys 29 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 A 09 16 – 09 20
V. Lizdenienė 39

09.00-16.00

(dirbs 9,23,30 d.)

Dirbs 9,23,30 d.
Z. Vilkelienė-Navionienė 39 09.00-17.00
D.Ražanskaitė-Virbickienė 39 09.00-16.00

 

09.00-15.00

 

Nedirbs 17,18 d.
REUMATOLOGAI
A. Petrulionienė 108 09.00-15.00

(dirbs 3,10,17 ir 24 d.)

09.00-15.00

(dirbs 4,18 d.)

GASTROENTEROLOGAI
R. Vencienė 109 08.00-13.20 08.00-10.20 09.30-13.00 08.00-15.30 08.00-13.00  

 

A. Ališauskas 62 10.00-12.00
G. Kuratczyk 31  12.00-13.30 A 09 09 – 09 27
J.Mikailionytė-Baranauskienė 31  16.00-19.00  13.30-16.15  08.30-12.00 A 09 18 – 09 27
PULMONOLOGAI
A. Kiziela 114 08.00-13.00 13.00-18.00  09.00-15.00 13.00-18.00 09.00-14.40 A 09 30 – 10 02
A. Strazdas 114 13.30-17.00  09.00-11.00 A 09 30 – 10 03
HEMATOLOGAI
 R.Kariniauskienė  99  08.15-16.00  08.15-16.00 08.15-16.00 A 09 02 – 09 06

Nedirbs 19 d.

NEFROLOGAS
J.Venterienė 95 12.00-16.00 (dirbs 25 d.)
FIZ. MED. IR REABILITACIJOS GYD.
J.Dimšienė 1 10.40-13.30 10.40-13.30 10.40-13.30
J. Dimšienė 110 10.40-14.00 10.40-13.00
E. Jaseliūnienė 17  12.30-14.30  08.00-12.00  12.30-14.30  13.00-14.30 08.00-11.00 A 09 02 – 09 13
D. Pečiulienė 17 07.00-11.30 12.00-17.00 07.00-11.30 08.00-13.00 A 09 09 – 09 20
G. Šamanskienė 2  10.30-12.00  10.30-11.30 09.00-11.30  10.30-11.30
DERMATOVENEROLOGAI
Stankevičienė S. 23 08.30-13.00
S. Kilinskas 23 07.30-13.00 12.30-17.50 07.30-13.00 07.30-13.00 07.30-13.00 A iki  09 20
DIETOLOGĖ
K. Jasmontienė 99 09.00-17.00

(dirbs 4 ir 25 d.)

INFEKTOLOGAI
D. Navickienė 20 13.00-16.40 13.00-16.40 13.00-16.40 13.00-16.40 13.00-16.40
OTORINOLARINGOLOGAI
R. Sereika 32 08.00-14.30 16.00-19.00 A iki 09 30
D.J. Račkauskienė 33 07.00-13.40 10.00-19.00 07.00-13.40 07.00-13.40 07.00-13.40
R. Janulynaitė 28 09.00-17.40 09.00-16.40 09.00-18.00 09.00-16.40 09.00-14.00 A 09 23 – 10 04
L.Džėjaitė 32 12.00-18.00 15.00-18.00 12.00-18.00 08.00-15.00 08.00-15.00  

A iki 09 13

OFTALMOLOGAI
V. Balandienė 25 07.30-13.12 12.00-17.42 07.30-13.12 12.00-17.42 12.00-17.42
V.Kilius 24 07.00-17.30 07.00-19.00
N. Mažeikienė 100 12.00-17.00 08.00-14.00 12.00-17.00  08.00-14.00 08.00-14.00
N. Plepienė 100 08.00-12.00 14.30-19.00 08.00-12.00 14.00-17.00
N. Plepienė 24 08.00-11.30
V. Mekionienė 26 14.00-17.30 14.00-17.30 14.00-18.00 11.30-17.30
S. Steponaitytė  24 09.00-19.00 09.00-17.00 A A 09 02 – 09 06

A 09 30 – 10 09

S. Marcinkienė 25 07.00-10.40 07.00-10.40
UROLOGAI
A. Ališauskas 13 12.00-17.00 12.00-17.00

(nedirbs 11 d.)

 

A 09 30 – 10 11
Ž. Gudžinskas 55 15.30-18.30
9  12.00-17.00 12.00-17.00 09.00-16.00
KRAUJAGYSLIŲ CHIRURGAS
G.Vaitėnas 61 10.30-17.00

(dirbs 17 d.)

Dirbs 17d.
A. Jakutis 62 14.00-19.45

(dirbs 18 d.)

12.30-20.00

(dirbs 6 ir 27 d.)

Dirbs 6,18 ir 27 d.)
CHIRURGAI
M. Krakauskas 11 12.30-14.10 A 09 02 – 09 13
R. Kačinskas 13 09.30-11.00 A iki 09 06
J. Vaškevičius 13 08.30-09.30
R. Kvedaravičius 11 10.30-12.00 A 09 23 – 10 04
V. Špucis 13  10.20-12.00 A 09 16 – 09 27
S.Žukauskas 13 09.00-10.00
PLASTINĖS IR REKONSTRUKCINĖS CHIRURGIJOS GYDYTOJAS
I. Guogienė 31 14.30-19.00

dirbs 5 d.

TRAUMATOLOGAI
A. Marcinkus 11 09.00-11.00 Liga
D. Velioniškis 11 08.00-10.00
R. Steponavičius 11 08.20-10.40  08.10-09.00
V. Dumbliauskas 11 12.30-14.10
V. Leketas 11 11.00-12.30 11.00-12.30
I. Gudynaitė-Veselgienė 13 08.30-11.30
B. Bukavinienė 11  14.30-17.00 08.00-12.00 A 09 25 – 09 27
B. Bukavinienė
N. Deimantavičius  11 12.30-17.00 12.30-17.00 A 09 10 – 09 26
Š. Barzdžius 11 14.30-19.30  08.00-11.00  11.00-14.00 Nedirbs 09 16 –  9 20
AKUŠERIAI-GINEKOLOGAI
D.Gruodytė  MK  13.00-15.00
A. Kunevičienė  MK 13.00-18.00  13.00-17.00
B. Maciulevičienė  MK  16.00-19.00 08.00-13.00
R. Morkūnaitė  MK 12.00-19.30
E. Tiškus  MK 13.00-16.00 A 09 09 – 09 23
S.Kriugla MK 08.00-10.00 08.00-1.00
A. Saliklis  MK 08.00-12.20 14.20-18.30  08.00-12.00
PSICHOTERAPEUTAS
I. Žilinskienė
TERAPEUTAS
E. Jaseliūnienė 96  12.00-12.30  11.00-11.30 A 09 02 – 09 13
R. Vencienė 109 08.00-09.30
SLAUGYTOJAS DIABETOLOGAS
G.Ravaitienė 109 11.15-12.00 13.30-14.30 A 09 16 – 09 20
V.Skipitienė 36 14.30-15.30 14.30-15.30 14.30-15.30
GYDOMASIS PEDIKIŪRAS
G.Ravaitienė 37 14.15-16.15 12.15-14.15 14.30-15.30
ECHOSKOPUOTOJAI
V. Pauliukevičiūtė 61  9.00-14.00
A. Krušinskas 56 11.00-13.00 07.10-11.00 13.30-17.30 07.10-10.30 11.30-13.50
62 08.00-09.45
 S. Katkevičius 62 12.10-14.00 12.10-14.00 12.10-14.00 12.10-14.00 09.30-12.00
R. Vencienė 56 14.20-18.00 11.00-14.40
55 13.30-14.00
S. Marcinkienė 55 07.00-12.00

13.00-15.00

10.20-15.20 07.00-12.40 10.00-15.20 07.30-15.00
44 12.00-13.00
G.Kuratczyk 56 10.40-12.30
S.Žemaitis 55 12.00-13.00 12.00-13.00
J.Mikelionytė-Baranauskienė 55 17.00-18.00
A.Ališauskas 56 07.40-10.00 16.10-17.50 07.50-10.00 12.10-13.00 07.50-10.30
KARDIOECHOSKOPUOTOJAI
S. Katkevičius
J. Laurišonienė 106 14.00-14.30
M. Kundrotas 62  18.00-18.20 17.00-18.00
S. Marcinkienė 55 07.00-09.00 07.00-09.00 13.40-15.20 11.00-13.00
ENDOSKOPUOTOJAI
A. Ališauskas 57 11.00-13.00 07.30-09.00 07.30-10.00 11.00-13.00
A. Krušinskas 57 07.10-10.00 11.00-12.30 11.00-12.30 07.10-10.00
S. Katkevičius 58 07.00-08.20 07.00-08.00 07.00-08.00 07.00-08.00 07.00-08.00
G. Kuratczyk 57 07.40-10.00 10.30-11.30
58 10.30-11.10  11.00-14.00
J.Mikelionytė-Baranauskienė 57 12.30-14:00
KLINIKINIS FIZIOLOGAS
A.Laurišonis 40 11.00-13.00 11.00-13.00 11.00-13.00 11.00-13.00 11.00-13.00
RENTGENO KAB. 50 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00
KT
(kompiuterinė tomografija)
S.Motiejūnaitė 46 08.00-18.00
R. Žilinskienė 46 08.00-18.00
D. Pauliukevičiūtė 46  08.00-18.00 08.00-18.00
R.Barauskienė 46  08.00-18.00
MRT
(magnetinio rezonanso tomografija)
R. Baltagalvienė 50B
E. Monastyreckienė 50B
R.Barauskienė 50B
S.Motiejūnaitė 50B
MAMOGRAMOS 48
 VAIKŲ KONSULTACIJŲ POLIKLINIKA
 ORTODONTAS-ODONTOLOGAS
Z. Sventickienė 08.00-16.45  08.00-14.15
VAIKŲ PULMONOLOGAS
D. Dubauskienė 103 10.30-16.00 08.00-12.00
LOGOPEDAS
L. Šimkevičienė 2 15.45-18.00 07.45-10.00 15.00-18.00 07.45-10.00 07.45-10.00
VAIKŲ ALERGOLOGAS
A. Dimšienė 23 15.30-19.00
VAIKŲ KARDIOLOGAS
R. Jenčienė 104 10.00-13.00
14.15-17.30
10.15-13.00 09.00-12.00 10.45-12.45

13.45-17.30

09.30-11.00
VAIKŲ REUMATOLOGAS
R. Jenčienė  104 13.00-13.20 12.00-12.20 10.00-10.45 11.00-12.00
DERMATOLOGAS
A. Prichožaj 103 12.15-16.40 12.15-15.30
VAIKŲ NEUROLOGAS
D. Arlauskienė  101 09.00-13.50 10.00-15.00 09.00-14.00 10.00-15.00 10.00-13.00 A 09 20
VAIKŲ LIGŲ GYD.
D. Kuzmickienė 103 12.30-13.30 09.00-10.00 12.00-13.00 09.00-10.00 A iki 09 13
D. Stankevičienė  103 10.00-12.00
VAIKŲ CHIRURGAI
M. Balkelienė 102 08.45-12.00 12.00-16.00 A 09 02 – 09 13
J. Gramba 102 12.00-16.40 09.00-12.00
N. Savickas 102 12.00-15.30 12.00-15.30
S. Žemaitis 102 08.00-10.00 08.00-10.00 A iki 09 11
D.Vadlugienė 102 09.00-13.00
VAIKŲ TRAUMATOLOGAI
S. Žemaitis 102 10.00-12.00 10.00-12.00 A iki 09 11
VAIKŲ ENDOKRINOLOGAS
Z.L. Krova  103 10.00-16.30

(dirbs 27 d.)