Pacientų laukimo eilės pas gydytoją specialistą

Konsultacijų poliklinikos gydytojai specialistų birželio mėn. darbo grafikai

 

 Gydytojai Kab. Nr. Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis (pastabos)
KONSULTACIJŲ POLIKLINIKOS DARBO LAIKAS 07.00-19.00 07.00-19.00 07.00-19.00 07.00-19.00 07.00-19.00
PROCEDŪRINIS KABINETAS

(kraujo paėmimas)

 113 07.30-15.20 07.30-15.20 07.30-15.20 07.30-15.20 07.30-15.20
KARDIOLOGAI
D. Strazdienė 15 08.30-17.30 Nedirbs 06 01 – 06 09
D. Damkienė 95 08.00-12.30 08.00-12.30 08.00-12.30 08.00-12.30
G. Sabeckienė 107 08.00-15.00 08.00-15.00 08.00-15.00 Nedirbs 06 22 – 07 24
J. Laurišonienė 106 08.00-18.00 08.00-15.00
S. Šliažienė 107 15.00-18.00  14.30-15.30
D. Burbienė 95 14.30-15.45 15.00-15.40
M. Kundrotas 106 14.30-18.30 14.30-18.30 14.30-17.30 Nedirbs 06 01 – 06 12
NEUROLOGAI
V.Baliulevičienė 18 12.00-17.40 08.00-13.00 08.00-13.00 12.00-17.45 08.00-13.00
V. Prūsaitienė 18 07.40-12.00 13.00-17.00 07.40-12.00
J. Rimša 31 08.00-11.20  08.00-11.20
K. Juknelis 19 11.00-17.00 07.50-12.00 11.00-17.00 07.50-12.00 07.50-12.00
ENDOKRINOLOGAI
A. Baublys 29 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00
Z. Vilkelienė-Navionienė 39 09.00-17.00 08.00-13.00 Nedirbs 06 25 – 06 26
D.Ražanskaitė-Virbickienė 9

 

08.00-16.00

REUMATOLOGAI
A. Petrulionienė 108 09.00-15.00 (dirbs 1, 8 d.) 09.00-15.00

(dirbs 2,9 d.)

09.00-15.00

(dirbs 3 d.)

09.00-15.00

(dirbs 4 d.)

Dirbs 1,2,3,4,8,9 d.)
GASTROENTEROLOGAI
R. Vencienė 109 08.00-116.20 08.00-16.20 09.30-16.00 08.00-16.20 11.40-14.30  

 

A. Ališauskas 62 10.00-12.00
G. Kuratczyk 31 11.20-13.20
J.Mikailionytė-Baranauskienė 31  16.00-19.00  13.30-17.30  08.30-14.00  

Nedirbs 06 26

PULMONOLOGAI
A. Kiziela 114 08.00-13.30 08.00-13.00  08.0-14.00 08.0-13.00 08.0-14.00 Nedirbs 06 22 – 07 03
A. Strazdas 114 13.30-17.00 Nedirbs 06 01 – 06 09
HEMATOLOGAI
 R.Kariniauskienė 15  08.20-16.00  08.20-16.00 08.20-16.00
NEFROLOGAS
FIZ. MED. IR REABILITACIJOS GYD.
J.Dimšienė 1
J. Dimšienė 110 08.0-14.30 08.0-14.30 08.00-14.30 08.00-14.30 08.00-14.30
E. Jaseliūnienė 17
D. Pečiulienė 17
G. Šamanskienė 2 10.00-12.00  10.00-12.00 10.00-12.00  10.00-12.00 10.00-12.00
DERMATOVENEROLOGAI
Stankevičienė S. 23 08.30-13.00 Nedirb 06 01 – 07 13
S. Kilinskas 23 08.00-13.30 12.30-17.50 08.00-13.30 08.00-13.30 08.00-13.30
DIETOLOGĖ
K. Jasmontienė 15  

09.00-17.00

(dirbs 3 ir 10 d.)

 

INFEKTOLOGAI
D. Navickienė 20 09.00-12.40 09.00-12.40 09.00-12.40 09.00-12.40 09.00-12.40 Nedirbs 06 16 – 06 26
OTORINOLARINGOLOGAI
R. Sereika 32 08.00-14.30 16.00-19.00
D.J. Račkauskienė 33 07.00-13.40 10.00-19.00 07.00-13.40 07.00-13.40 07.00-13.40 Nedirbs 06 25 – 06 26
R. Janulynaitė 28 09.00-17.40 09.00-16.40 09.00-18.00 09.00-16.40 09.00-14.00
L.Bogdan 32 12.00-18.00 15.00-18.00 12.00-18.00 08.00-15.00 08.00-15.00  

Nedirbs 06 25 – 06 26

OFTALMOLOGAI
J.Eidukevičienė 26 07.30-14.30 07.30-14.30 07.30-12.00 07.30-16.30 Pradės dirbsti nuo 06 08

Nedirbs 29 d.

V. Balandienė 25 07.30-13.12 12.00-17.42 07.30-13.12 12.00-17.42 07.30-17.42 Nedirbs 06 30 – 07 17
V. Kilius 24 07.00-17.30 07.00-19.00 Nedirbs nuo 06 30 – 07 09
N. Mažeikienė 100 12.00-17.00 08.00-14.00 12.00-17.00  08.00-14.00 12.00-17.00 Nedirbs 06 22 – 07 03
N. Plepienė 100 08.00-12.00 14.30-19.00 08.00-12.00 14.00-17.00 08.00-11.30
N. Plepienė 24
V. Mekionienė 26 14.30-17.30 14.30-17.30 12.00-18.00 08.00-14.00 Nedirbs 06 08 – 06 19
S. Steponaitytė  24 08.00-18.00 08.00-18.00 (dirbs tik 17 d.) 08.00-18.00

(dirbs tik 19 d.)

Pradės dirbti nuo 06 15

 

S. Marcinkienė 25 07.00-10.40 07.00-10.40
UROLOGAI
A. Ališauskas 13 12.00-17.00 12.00-17.00
M.Astraukas 9  12.00-17.00 12.00-17.00 Nedirbs 06 25
KRAUJAGYSLIŲ CHIRURGAS
G.Vaitėnas 95 10.00-17.00

(dirbs 17 d.)

Dirbs tik 17 d.
A. Jakutis 9 09.00-19.00

(dirbs 19, 26 d.)

Dirbs 19,26 d.)
CHIRURGAI
M. Krakauskas 13 12.30-14.10
R. Kačinskas 13 09.30-11.00 Nedirbs 06 22 – 07 10
J. Vaškevičius 13 08.30-09.30 Nedirbs 06 01 – 06 19
R. Kvedaravičius 11 10.30-12.00
V. Špucis 13  10.20-12.00
S.Žukauskas 13 12.00-14.30
PLASTINĖS IR REKONSTRUKCINĖS CHIRURGIJOS GYDYTOJAS
I. Guogienė 31

14.30-19.00

dirbs 11 d.

Dirbs 11 d.
TRAUMATOLOGAI
A. Marcinkus 11 09.00-11.00
D. Velioniškis 11 08.00-10.00
R. Steponavičius 11 08.00-11.00  08.10-09.00
V. Dumbliauskas 11 12.30-14.10
V. Leketas 11 11.00-12.30 11.00-12.30
I. Gudynaitė-Veselgienė 13 08.30-11.30
B. Bukavinienė 11 09.30-12.00 08.00-12.00
B. Bukavinienė
N. Deimantavičius  11 12.30-17.00 12.30-17.00 Nedirbs 06 16 -06 19

Nedirbs 30 d.

 

Š. Barzdžius 13 08.00-11.40  08.00-11.00  11.00-14.00
AKUŠERIAI-GINEKOLOGAI
D.Gruodytė  99  13.00-15.00 Nedirbs 06 22 – 07 07
A. Kunevičienė 99 13.00-18.00  13.00-17.00
B. Maciulevičienė  99  16.00-19.00 08.00-13.00 Nedirbs 06 15 -07 01
R. Morkūnaitė 99 10.00-13.00 12.00-19.30 Nedirbs 06 19 – 07 03
E. Tiškus  99 13.00-16.00
S.Kriugla 99 08.00-11.00
A. Saliklis  99 08.00-12.00 15.00-18.00  08.00-12.00 Nedirbs 06 22 – 07 10
PSICHOTERAPEUTAS
I. Žilinskienė
TERAPEUTAS
E. Jaseliūnienė 96  12.00-12.30  11.00-11.30
R. Vencienė
SLAUGYTOJAS DIABETOLOGAS
G.Ravaitienė 36 15.30-16.30
V.Skipitienė 36 14.00-15.30 14.00-15.30 14.00-15.30
GYDOMASIS PEDIKIŪRAS
G.Ravaitienė 37 15.30-16.30 07.15-12.30
ECHOSKOPUOTOJAI
V. Pauliukevičiūtė 55 16.00-18.00
A. Krušinskas 56 07.40-16.00 Nedirbs 06 15 -06 29
 S. Katkevičius 62 07.40-14.00 11.00-15.00
R. Vencienė 56 07.40-11.40
56 08.20-14.00
S. Marcinkienė 55 07.40-15.00 10.20-15.00 007.40-15.00 10.00-15.00 10.20-12.00
G.Kuratczyk 62 08.20-11.30
S.Žemaitis 55 12.00-13.00 12.00-13.00
J.Mikelionytė-Baranauskienė 61 09.30-13.00
A.Ališauskas 56 07.40-10.00 16.10-17.50 07.50-10.00 12.10-13.00 07.50-10.30
KARDIOECHOSKOPUOTOJAI
S. Katkevičius
J. Laurišonienė
M. Kundrotas
S. Marcinkienė
ENDOSKOPUOTOJAI
A. Ališauskas 61 07.00-14.00
A. Krušinskas 61 07.30-15.00
S. Katkevičius 61 07.30-15.00
G. Kuratczyk 61 08.30-14.00
J.Mikelionytė-Baranauskienė 61 09.30-13.00
KLINIKINIS FIZIOLOGAS
A.Laurišonis 40 11.00-13.00 11.00-13.00 11.00-13.00 11.00-13.00 11.00-13.00
RENTGENO KAB. 50 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00
KT
(kompiuterinė tomografija)
S.Motiejūnaitė 46
R. Žilinskienė 46
D. Pauliukevičiūtė 46
R.Barauskienė 46
MRT
(magnetinio rezonanso tomografija)
R. Baltagalvienė 50B
E. Monastyreckienė 50B
R.Barauskienė 50B
S.Motiejūnaitė 50B
MAMOGRAMOS 48
 VAIKŲ KONSULTACIJŲ POLIKLINIKA
 ORTODONTAS-ODONTOLOGAS
Z. Sventickienė 08.00-16.45  08.00-14.15 Nedirbs 06 25
VAIKŲ PULMONOLOGAS
D. Dubauskienė 103 10.30-16.00 08.00-12.00
LOGOPEDAS
L. Šimkevičienė 2
VAIKŲ ALERGOLOGAS
A. Dimšienė 20 14.30-19.00 Nedirbs 06 08 -06 22
VAIKŲ KARDIOLOGAS
R. Jenčienė 104 11.00-15.00 11.00-15.00 11.00-15.00 11.00-15.00 11.00-15.00 Nedirbs 06 25 – 07 02
VAIKŲ REUMATOLOGAS
R. Jenčienė  104 10.15-11.00 10.15-11.00 10.15-11.00 10.15-11.00 10.15-11.00 Nedirbs 06 25 – 07 02
VAIKŲ NEUROLOGAS
D. Arlauskienė  101 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00
VAIKŲ LIGŲ GYD.
D. Kuzmickienė 103 13.0014.00 09.00-10.00 09.00-10.00 12.00-13.00
VAIKŲ CHIRURGAI
M. Balkelienė 102 08.40-12.30
J. Gramba 102 08.40-12.30
N. Savickas 102 12.00-16.00
S. Žemaitis 102 08.00-10.00 08.00-10.00 Nedirbs 06 22 – 07 01
D.Vadlugienė 102 09.00-13.00
VAIKŲ TRAUMATOLOGAI
S. Žemaitis 102 10.00-12.00 10.00-12.00 Nedirbs 06 22 – 07 01
VAIKŲ ENDOKRINOLOGAS
Z.L. Krova  103 Nedirbs 0601 – 06 30